Появилось перше число за 1979 р. журнала «Дзвони» Журнал «Дзвони» є виданням Українського Католицького Університету ім. св. Климента Папи, який появляється під редакцією проф. д-ра Богдана Лончини. Журнал містить статті на церковні, літературні й наукові теми. До речі журнал «Дзвони» є продовженням журнала під тією самою назвою, що появлявся у передвоєнні роки у Львові. Журнал містить цікаві статті, нариси, спогади і розповіді.
В останньому числі є статті: о д-ра В. Поспішіла — «Українська Церква в системі канонічного права Східніх Католицьких Церков», А. Жили — «Олександер Білецький та українське літературознавство», М. Добрянського — «Чотири радіобесіди про УКЦ», Р. Данилевича — «Від легенди до реальної дійсности», покійного вже М. Островерхи — «Обніжками» Миколи М. Палія — «Нескінченна Симфонія», Л. Мичковської — «Один день у дельті Дунаю», і Б. Лончини — «Рісорджіменто». Крім цього в журналі є рецензії і листи до редакції.
Статті своїм змістом є цікаві і варті уваги. Дуже актуальна стаття під сучасну пору є о. д-ра Поспішіла — «Українська Церква в системі канонічного права Східних Католицьких Церков». Щоби не переповідати й не коментувати думок автора ми вирішили їх передрукувати в жовтневому числі нашого журнала. Поручаємо нашим читачам запізнатись з цінними думками цієї статті. Не менш цікава й актуальна стаття про Олександра Білецького та його погляд на українське літературознавство. Тут в статті показано погляд не тільки Білецького на українське літературознавство але відомого літературознавця і високої кляси науковця у західньому світі Дмитра Чижевського. В статті є показані цікаві помічення до питання постання й розвитку української літератури.
Іван Боднарук у своїй статті розкриває, як розвивалась літературна повість на західніх українських землях. Автор підкреслює, що колискою повісти в Галичині була стрийщина, а підвалини під її розвиток поклав Микола Устіянович своїми оповіданнями «Месть верховинця», «Страстний Четвер» і т.д. Це цікава розвідка. Цікава своїм інформативним характером і презентацією фактів є стаття відомого публіциста Михайла Добрянського. Роман Данилевич в своїй статті подає історичні факти з нашого церковного життя, про ставлення Папи Пія XII до нашої Церкви, підкреслив факт відомого листа до народів Росії, що був появився за Папи Пія XII і розчарування наших владик з приводу цього та направа цього прогріху чим була спеціяльна енцикліка Папи Пія XII у справі нашої Церкви. В більшості статтей мають актуальний характер, читаються з інтересом і легко. В цілому журнал заслуговує на увагу, який поручаємо нашим читачам.