Згідно з зарядженням єп. Василя Лостена 18 лютого 1979 р. в церкві св. Юра була відправлена Служба Божа в наміренні Блаженнішого Патріярха. Треба підкреслити, що і попередніх років в церкві св. Юра все були відправлювані Служби Божі з нагоди уродин Патріярха Йосифа. Службу Божу відправив о. парох Володимир Ґавліч і присвятив глибоко-змістову проповідь Патріярхові Йосифові. Під кінець Служби Божої підніс многолітствіє за Блаженнішого Йосифа.
В неділю, 25 лютого 1979 р. заходами Відділу Т-ва за Патріярхальний Устрій Помісної УКЦеркви улаштовано святочне відзначення, яке відбулось в Українському Народному Домі при заповненій по береги залі. Належить підкреслити, що Отці Парафії св. Юра під час всіх Служб Божих заповідали і заохочували мирян взяти участь у святкуваннях, а також було оголошене на радіо програмі церкви св. Юра. У святочному відзначенні взяли участь о. ігумен д-р Володимир Ґавліч і о. Себастіян Шевчук.
Вже сама численна участь мирян з своїми духовними отцями робила відповідний, піднесений святочний настрій. Відчувалось, що це не звичайна неділя, здавалось, що Патріярх Йосиф був між нами. Святочну програму розпочато «Молитвою за Патріярха», муз. І. Недільського, яку виконав дівочий хор «Жайворонки» під диригентурою Лева Стругацького, при Осередку СУМ в Нью Йорку. Слова Молитви у виконанні хору пронеслись мельодійно і діяли зворушливо на авдиторію. Голова Відділу мґр. Ярослав Щербанюк привітав всечесніших отців, святочно зібрану громаду та кількома реченнями представив небуденність свята, яким являється день народин нашого велетня духа Патріярха Йосифа. Заразом попросив до святочного слова проф. Мирослава Лабуньку з Філядельфії.
Мирослав Лабунька у свойому святочному слові представив Ювілята в історичній перспективі. Подав історичне тло і на цьому тлі показав нам нашого незрівняного ісповідника віри Блаженнішого Патріярха Йосифа. Змалював весь трагізм нашої Церкви: масові арешти, заслання, смерть Слуги Божого Митрополита Андрея, ліквідація нашої Церкви і страшна безвиглядність ситуації і тільки одинока надія була на Бога. Відмітив, як в цій ситуації діяв і не здавався наш Блаженніший Йосиф. Все що робив і діяв наш Митрополит Йосиф можна назвати було Божим Провидінням — чудом. Він закликав до задержання великих чеснот віри, надії і любови. Блаженніший Йосиф не одноразово закликав пізнавати правду, а правда визволить нас. На закінчення він сказав — ми минемось, пройдуть віки, забудеться багато, а Патріярх Йосиф залишиться Великим Патріярхом Помісної УКЦеркви. Слово Мирослава Лабуньки було дбайливо опрацьоване та з чуттям виголошене защо йому авдиторія виявила свою вдячність довгими, довгими оплесками.
Солістка мґр. Ляриса Маґун-Гурин (сопран) виконала: «Під Твою милость» — муз. І. Соневицького, «Спи дитино моя» — слова Кармінського, муз. Ст. Людкевича, «Богиня степова» — слово Б. Мазепи, муз. І. Соневицького, при фортеп’яновому супроводі Миросі Босладинської. Виконання, порівняльно молодої солістки Ляриси Маґун-Гурин, яка має гарний тембр і сильний голос, були захоплюючі і з чуттям, защо її нагороджено рясними оплесками. Деклямація «Святий Юр» — Богдана Лепкого майстерно виконав д-р Аскольд Лозинський.
Хор «Жайворонки» під диригентурою Л. Стругацького виконав: «Живи Україно» слова О. Олеся, муз. М. Гайворонського, «Аве Марія» — муз. Бах-Гуно, «Виростеш ти сину» — слова В. Симоненка, муз. А. Пашкевича, соля заспівували О. Харук і Б. Заяць-Ласовська, «Києве мій» — слова О. Ющенка, муз. М. Дремлюги, сольо заспівувала О. Гірняк і на закінчення співали «Боже великий». Хор співав при фортеп’яновому супроводі Соні Шереґ. Виконання дівочого хору, як також заспівувані соля були приємні, гармонійні й милозвучні за що їх присутні нагороджували оплесками. На закінчення Микола Галів зачитав від імені зібраних духовних отців і мирян лист до Патріярха Йосифа, який присутні приняли оплесками. Щиро подякував промовцеві М. Лабунці, виконавцям Лярисі Маґун-Гурин, д-р А. Лозинському і хорові «Жайворонки» та за численну участь. Свято закінчено відспіванням многолітствія.