Спільними заходами голови української радіопрограми «Пісня України» в Лос Анджелес, інж. Любомира Осадци та її мистецьких керівників вп. Марійки та Святополка Шумських та д-ра Олега Снилика, керівника організаційного осередку Відділів Т-ва за Патріярхальний Устрій Помісної Укр. Католицької Церкви в Лос Анджелес, опрацьовано плян щомісячних радіопередач із радіостації КТУМ-АМ 1460, в неділі від 4.00 до 4.30, на тему: «Патріярх Йосиф Сліпий та Український Католицький Патріярхат». Ці спеціяльні амбасадорські радіопрограми будуть спонзоровані членами Товариства за Патріярхальний Устрій Помісної Укр. Католицької Церкви, відділ Лос Анджелес. Першими стодоляровими спонзорами стали інж. Володимир Каштанюк, інж. Любомир Осадца та д-р Олег Снилик.
Зміст та тематику радіопрограм опрацьовуватиме д-р О. Снилик, а мистецьке та технічне оформлення виконуватимуть Марійка та Святополк Шумські.
Дня 21 вересня 1975 р. д-р О. Снилик виступив по радіо на запрошення керівництва «Пісні України» та, повідомляючи громаду про заініціювання цієї радіопрограми, між ін. сказав: «Події в нашому церковно-релігійному секторі під сучасну пору розвиваються скорим темпом та йдуть в парі з потребами і вимогами українського загальнонаціонального життя і буття. Це відноситься головно до проблем і подій Української Католицької Церкви, яка знайшлася сьогодні на шляху її геройського змагу за помісність і патріярхат. Моя щира подяка управі та керівникам «Пісні України» за ваше благородне ставлення та бажання служити українському громадянству та зокрема українській католицькій громаді, пересилаючи на хвилях вашої радіопрограми так дуже важні інформації. Я надіюся, що наша спільна праця буде корисною під кожним оглядом та причиниться до кращого розуміння основних завдань і обов’язків українського громадянина-католика та вимог, перед якими його ставить сучасне положення Помісної Укр. Католицької Церкви, зокрема в ділянці рідних церковних традицій та українського церковного мислення».
Дня 28 вересня 1975 р. пролунала на хвилях «Пісні України» перша з циклю заплянованих амбасадорських передач, якої зміст був присвячений українським святковим дням в Римі. Глибоко змістовна програма та її багате мистецьке виконання, знайшли свій широкий відгомін серед місцевої української громади.